English   |   Email   |   Hírmondó
 
Boraink és pezsgőink
Kérdezz Varga Pétertől
Kedves Varga Úr! Tavaly Édesanyám nem tudta szőlőként eladni a termést, ezért bort készített belőle, ami mintha nem teljesen forrott volna el. A hordóból kivéve gyönyörű tiszta édes és finom, de egy délután után újra elkezd forrni. Nagyon édes a nedű ami irsai, rizling, bianka keverékéből készült. Ön szerint egyszerű felszerelésekkel mit lehet tenni annak érdekében, hogy iható legyen a tavalyi termés? Előre is köszönöm a segítségét Katalin

Kedves Katalin, szükségünk lenne még néhány adatra a kérdés megválaszolásához, kérem küldje át telefonszámát az info [[kukac]] vargabor.hu e-mail címre..

Kérezz Te is!

Hírek

Ismét pályázhat és nyerhet!!! - Varga Pincészet Videópályázat
Varga Máté
2007 március 11, vasárnap
videopályázat

-cimsor-

Unja a videózást a családi eseményeken? Nem használta még a kamerát a mobilján? Itt az új kihívás! Forgasson rövidfilmet arról, hogy önnek mit jelent a bor és küldje be pályázatunkra! Csináljon kedvet a borfogyasztáshoz! A főnyeremény természetesen 100 palack bor!

A pályázati feltételekről bővebben: kattintson ide.